Zespół

Pracownicy firmy Euroasfalt to ludzie, pracowici, ambitni, zorientowani na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i podejmowanie coraz trudniejszych wyzwań zawodowych. Ich pasja owocuje pełnym zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań, co przekłada się na najwyższą jakość realizowanych zleceń oraz produktów.

Jan Antonowicz

Zastępca Prezesa

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od lat 70-tych na różnych stanowiskach w branży drogowej, technicznej oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego. Współwłaściciel spółki Euroasfalt, Zastępca Prezesa Zarządu.

Bożena Antonowicz

Członek zarządu

Absolwent Politechniki Gdańskiej, Wydziału budowy dróg i mostów. Od lat 70tych związana z planowaniem przestrzennym jako ekspert w projektowaniu dróg. Członek Zarządu Euroasfalt.

Marcin Antonowicz

Prezes i Dyrektor d/s Sprzedaży

Absolwent Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania (obecnie Akademia Leona Koźmińskiego), ukończył studia w Herning Institute of Business and Technology oraz The American Business School Paris. Od 2003 związany z firmami w branży IT w których pełnił role analityka biznesowego, konsultant, managera, dyrektora oraz członka zarządu. W firmie Euroasfalt Marcin jest odpowiedzialny zajmuje stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży i marketingu oraz pełni funkcję Prezesa.

Marta Licznerska

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na Wydziale Pedagogicznym. Praktyka w Urzędzie Miasta Lubawa w referacie organizacyjnym oraz zdobyła doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy klienta. Od czerwca 2015 roku związana z firmą Euroasfalt na stanowisku kierownika ds. sprzedaży i marketingu.

Łukasz Wiśniewski

Specjalista ds. Badań i Wdrożeń

Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, ponad 6 lat doświadczenia w pracy na produkcji. Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako kierownik regionalny sieci sklepów. W firmie Euroasfalt zajmuje stanowisko specjalisty ds. produkcji elektronicznej i mechanicznej.