O firmie

Jesteśmy prywatną firmą z polskim kapitałem, która w branży budownictwa drogowego działa nieprzerwanie od 1992 roku. Obszar naszej działalności to m.in: naprawa spękań nawierzchni bitumicznych i betonowych, naprawa szczelin (spękań) na parkingach i placach przemysłowych, uszczelnianie torowisk tramwajowych, naprawa nawierzchni betonowych, budowa i naprawa szczelnych dylatacji mostowych, oznakowanie poziome dróg elementami odblaskowymi, montaż znaczników aluminiowych, oznakowanie pionowe dróg wraz ze znakami aktywnymi D-6 i znakami na konstrukcjach bramowych, montaż drogowych nawierzchni antypoślizgowych ASE System oraz produkcja przyczep ostrzegawczych U-26A, U-26C. Od 2006 Euroasfalt jest producentem punktowych elementów odblaskowych w żeliwnych osłonach. Od 2014 roku jesteśmy producentem i wykonawcą inteligentnego systemu Aktywnych Przejść dla Pieszych Zebra na terenie całej Polski.

Doświadczenie

Przez lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie w budownictwie drogowym i posiadamy wyspecjalizowany zespół techniczny.

Profesjonalny sprzęt

Do realizacji specjalistycznych robót drogowych wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i inne narzędzia, które zostały zaprojektowane i wykonane przez naszych specjalistów.

Wykwalifikowany zespół

Posiadamy wiele mobilnych brygad do napraw spękań oraz oznakowania poziomego, gotowych do szybkiego wyjazdu w każdy zakątek kraju.

Wizja

“Naszym celem jest zapewnienie oraz poprawa bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego w Europie”

 
Marcin Antonowicz, Prezes

Historia firmy

prev
next

Bezpieczeństwo

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce postawiliśmy na bezpieczeństwo ruchu na drogach. Wdrożyliśmy urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego wprowadzając radarowe mierniki prędkości i aktywne znaki drogowe w technologii LED. Rozpoczęliśmy prace nad wdrażaniem nowych technologii w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego budując system antypoślizgowy ASE System połączony z aktywnymi przejściem dla pieszych.

Produkcja

Na początku lat 90-tych Euroasfalt jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczęła instalowanie punktowych elementów odblaskowych na drogach krajowych. Nasi specjaliści posiadają głęboką wiedzę na temat wad i zalet punktowych elementów odblaskowych dostępnych na rynku.

Euroasfalt jest producentem Punktowych Elementów Odblaskowych w osłonach żeliwnych wykorzystywanych w systemach bezpieczeństwa ruchu drogowego. Opatentowaliśmy linie produktów S-1 Standard, S-2 Niski Profil, S-3 LED, S-4 MAX.

“Nasza firma nieustannie prowadzi prace nad innowacyjnymi produktami, które poprawiają bezpieczeństwo na drogach oraz przejściach dla pieszych. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które z powodzeniem konkuruje z firmami zagranicznymi w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych”

Marcin Antonowicz

Prezes